2 Hp 220v İtalyan Coverco Motor
2 Hp 220v İtalyan Coverco Motor

2 Hp 220v İtalyan Coverco Motor

Marka : COVERCO
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺4.387,58(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.802,57(KDV Dahil)

2 Yıl garantili, İtalyan Coverco motorlar.

:

COVERCO  4'' SERİSİ DALGIÇ MOTORLARI 

(ORJİNAL İTALYAN MALIDIR)

 NBS4 serisi 4" dalgıç motorları, COVERCO' nun en yeni üretimidir, daha önceki modellerde olduğu gibi yeniden sarılabilir ve sıcaklığı 30° C'den fazla olmayan, 6,5 ile 8,0 arası PH değerine sahip su kuyularında çalışabilir. Motor içindeki soğutma yağı, beyaz yağ denilen di elektrik bir akışkan olup Amerikan FDA kuruluşu ve tüm dünyadaki diğer farmakolojik enstitüler tarafından onaylıdır. Akuplaj ve flanş boyutları NEMA normlarına uygundur. Bu dalgıç motorlar, NEMA Standartlarına uygun tüm dalgıç pompalarla birleşik olarak çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Besleme elektriği  monofaze ya da trifaze olabilir. Monofaze modeller   0.37 kW (0.5 HP)'den başlar 2,2 kW (3 HP)'ye kadar devam eder, trifaze modeller ise 0.37 kW (HP)'den başlar 7.5 kW (10 HP)'ye kadardır.

Dalgıç motorlar genellikle dikey olarak monte edilirler. Bununla beraber motorlar yatay olarak da monte edilebilirler, Fakat bu ancak  soğutma ceketi gibi özel önlemler almakla mümkündür.   COVERCO motorları maksimum 250 metre derinliğe sahip 4" kuyulara monte edilebilirler. Bunların geri sarılabilir olması motorların demonte edilmesi ve yeniden birleştirilmesini kolaylaştıran bir tasarım sayesinde garanti edilir. 
 NBS4 Serisi, Ağustos 2008 tarihine kadar üretilen motor NWS4 geliştirilmesi ile oluşturulmuştur Eylül 2008 tarihinden itibaren bu yeni seri üretilmektedir.

 

* Bu  4'' serisi (95 mm çapında) derin kuyu dalgıç motoru,  her marka 4'' motorsuz dalgıç pompaya (hidrolik kısıma) uyumludur.